Skocz do zawartości

Zdjęcie

[oferta pracy] Tester automatyczny - Gliwice

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 IT Kontrakt

IT Kontrakt

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 17 09 2015 - 13:07

Tester automatyczny w Gliwicach

Opis stanowiska pracy

Szukam osoby, która dobrze czuje się w międzynarodowym środowisku i która w razie potrzeby weźmie udział w delegacjach do innych krajów.
Stanowisko wymaga bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, ponieważ codzienna praca odbywa się w jednym z wymienionych języków.

Praca polega na:
- Zapewnieniu jakości oprogramowania wytworzonego przez zespoły programistyczne
- Przygotowaniu i przeprowadzanie przypadków testowych, tworzenie dokumentacji testowej
- Napisaniu, przeprowadzeniu i analizie testów automatycznych
- Wsparciu międzyplatformowych testów funkcjonalnych
- Propozycjach zmian racjonalizatorskich do procesu testowego

Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji, bardzo ważne są dla mnie Twoje wymagania. Forma współpracy do wyboru.

Ela
tel.: 501453152
elzbieta.wiszniewicz@itkontrakt.pl

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: tester automatyczny gliwice śląskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych